SUPA24
Other
Other
Other
93 000 €
(2 163 € / m²)
Sale
2
1
43 m²
الغردقة

bedroom2
flat43 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Zbrusu nový, prostorný a světlý apartmán s výhledem na moře v novém a velmi oblíbeném přímořském komplexu Storia Del Mare. Ideální jako investice na k...

Unfurnished
Age of the offer: 9days
Updated: 9days

Localities

الغردقة

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva