SUPA24
Other
Other
Other
76 500 €
(956 € / m²)
Sale
3
1
80 m²
شارع حسن حمدى ابراهيم

bedroom3
flat80 m²
bathrooms1
liftYes
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Představujeme vám jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost v prestižním komplexu Florenza Khamsin, situovaném v oblíbené čtvrti Arabia v Hurghadě – ...

Unfurnished
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

شارع حسن حمدى ابراهيم

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva