SUPA24
Other
Other
Other
129 714 €
(2 594 € / m²)
Sale
2
1
50 m²
Banskobystrická, Šumperk

bedroom2
flat50 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Hledáte útulné bydlení nebo skvělou investiční příležitost? Nabízíme vám ke koupi byt 2+kk o velikosti 50 m², který se nachází v 1. patře na ulici Ban...

Gas
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Banskobystrická, Šumperk

Civic amenities

ProfitLine Reality & Finance

Lenka Zittová