SUPA24
Other
Other
Other
815 344 €
(9 059 € / m²)
Sale
3
1
90 m²
Praha 5

bedroom3
flat90 m²
bathrooms1
liftYes
parkingYes
stateNew construction
basementYes
terraceYes

Description

Nabízíme k prodeji jedinečný byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 90,5 m², situovaný v 7. nadzemním podlaží moderní rezidence Britská čtvrť v presti...

Central remote
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Praha 5

Civic amenities

SFF Czech s.r.o.

Bc. Simona Mocková