SUPA24
Other
Other
Other
689 859 €
(7 665 € / m²)
Sale
3
1
90 m²
Mělnická, Praha 5

bedroom3
flat90 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementYes
terraceNo

Description

Světlý a velkoryse řešený byt 3+1 o výměře 90 m² v Mělnické ulici č. 7 na Malé Straně se nachází v 1. patře historického domu z roku 1892, v místě s m...

Partially furnished
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Mělnická, Praha 5

Civic amenities

QARA s.r.o.

Ondřej Kučera