SUPA24
Other
Other
Other
250 731 €
(3 687 € / m²)
Sale
3
1
68 m²
Zikova, Olomouc

bedroom3
flat68 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodej bytu 3+1 na ulici Zikova. Bytová jednotka o podlahové ploše 68 m2 se nachází v 7. patře panelového domu s bezbariérovým přístupem a výtahem. By...

Other
Age of the offer: 214days
Updated: 111days

Localities

Zikova, Olomouc

Civic amenities

K domovu

Ing. Pavel Vrba MBA