SUPA24
Other; wood floor, natural light
Living room; view, wood floor, natural light
Other; wood floor, natural light
90 086 €
(2 252 € / m²)
Sale
1
1
40 m²
Mírová, Loket

bedroom1
flat40 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateafter reconstruction
basementYes
terraceNo

Description

Nabízím k prodeji opravený slunný byt o dispozici 1+1 (ul.Mírová) ve vyhledávané lokalitě obce Loket u Karlových Varů.
Celková plocha bytu činí 40,5 m...

Central remote
Age of the offer: 80days
Updated: 80days

Localities

Mírová, Loket

Civic amenities

RAZKA reality s.r.o.

Miroslava Kárníková