SUPA24
Other
Other
Other
159 992 €
(3 721 € / m²)
Sale
2
1
43 m²
Anenská, Liberec

bedroom2
flat43 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Nabízím atypicky řešený byt 2+kk v žádané lokalitě Liberec–Jeřáb, který zaujme svým originálním uspořádáním a moderním stylem. V prvním nadzemním podl...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Anenská, Liberec

Civic amenities

DůmRealit

Blanka Rosková