SUPA24
Other
Other
Other
155 879 €
(3 543 € / m²)
Sale
1
1
44 m²
Ježkova, Liberec

bedroom1
flat44 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+1 nebo 2+kk s lodžií o výměře 44 m² v žádané lokalitě Liberce, Rochlice, v ulici Ježkova.

Central remote
Age of the offer: 8days
Updated: 8days

Localities

Ježkova, Liberec
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Petr Čeřovský

Čeřovský Petr