SUPA24
Other
Other
Other
89 379 €
(1 625 € / m²)
Sale
2
1
55 m²
Kouřim, Kouřim

bedroom2
flat55 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementYes
terraceNo

Description

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Zabobrzu. Składa się ono z przedpokoju, dużego, słonecznego salonu z dużym balkonem, pokoju dla dzi...

Other
Age of the offer: 457days
Updated: 449days

Localities

Kouřim, Kouřim
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Anna Mączyńska