SUPA24
Other
Other
Other
193 130 €
(4 109 € / m²)
Sale
2
1
47 m²
Kovářská, Hůry

bedroom2
flat47 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateNew construction
basementNo
terraceNo

Description

Stavba je oficiálně zahájena (1.12.2025) - kolaudace a předání v roce 2028. Nabízíme spolehlivost v rámci generálních partnerů jako STRABAG, ČSOB a te...

Other
Age of the offer: 40days
Updated: 31days

Localities

Kovářská, Hůry

Civic amenities

RK Stejskal

Karel Šandera