SUPA24
Other
Other
Other
63 682 €
(1 481 € / m²)
Sale
2
1
43 m²
Holice

bedroom2
flat43 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateNew construction
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji družstevní podíl vázaný na nebytovou jednotku o dispozici 2+kk a celkové ploše 43,6 m², která bude umístěna v 1. podzemním podlaží ...

Other
Age of the offer: 27days
Updated: 26days

Localities

Holice
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

REALMAN REALMAN

Jan Burda - Ing. Mgr. Zuzana Burdová