SUPA24
Other
Other
Other
78 652 €
(2 017 € / m²)
Sale
1
1
39 m²
Bruntál

bedroom1
flat39 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateafter reconstruction
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji pěkný byt 1+1 po celkové rekonstrukci .
Byt se nachází v 1NP panelového domu v Bruntále.

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Bruntál

Civic amenities

STING-REAL spol. s r. o.

Petra Pinkavová