SUPA24
Other
Other
Other
255 149 €
(4 725 € / m²)
Sale
2
1
54 m²
Dědická, Brno

bedroom2
flat54 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOriginal condition
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 na ulici Dědická v žádané lokalitě Brno–Slatina, situovanou v panelovém domě s novým výtahem.

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Dědická, Brno
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

REALMAN REALMAN

Ing. David Raus - David Raus realitní služby