SUPA24
Other
Other
Other
246 518 €
(6 487 € / m²)
Sale
1
1
38 m²
Křížkovského, Brno

bedroom1
flat38 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOriginal condition
basementYes
terraceNo

Description

Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle sebe? Nebo investiční příležitost, která dává smysl? Tento světlý byt 1+kk o dispozici s prostornou ...

floor:
4. floor of 4
Age of the offer: 11days
Updated: 11days

Localities

Křížkovského, Brno
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Dominik Janík