SUPA24
Living room
Living room
Living room
249 000 €
(5 413 € / m²)
Sale
2
1
46 m²
Zagreb

bedroom2
flat46 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja ugodan i svijetao stan površine 46 m² na traženoj lokaciji u naselju Srednjaci, smješten na 7. katu uredne i o...

Other
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

Zagreb
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

CASA BELLA NEKRETNINE

Ivica Prelec