SUPA24
Other
Other
Other
236 000 €
(3 324 € / m²)
Sale
2
1
71 m²
Općina Tar-Vabriga

bedroom2
flat71 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodaje se miran i moderan stan od 71 m² u prizemlju novogradnje u Taru.
Stan se nalazi u mirnom i slikovitom okruženju, svega nekoliko minuta vožnje...

Other
Age of the offer: 60days
Updated: 60days

Localities

Općina Tar-Vabriga
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Alma Dom

Azra Valjevac