SUPA24
Other
Other
Other
249 400 €
(4 796 € / m²)
Sale
1
1
52 m²
Centar, Općina Medulin

bedroom1
flat52 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ISTRIE, MEDULIN - Dvoupokojový apartmán v první řadě u moře! S hrdostí vám představujeme unikátní apartmán v první řadě u moře. Apartmán se skládá z k...

Unfurnished
Age of the offer: 162days
Updated: 162days

Localities

Centar, Općina Medulin
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić