SUPA24
Living room
Living room
Living room
875 000 €
(5 503 € / m²)
Sale
4
2+
159 m²
Općina Lovran

bedroom4
flat159 m²
bathrooms2+
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Prodaje se moderan stan u novogradnji koji nudi vrhunsku kvalitetu stanovanja i otvoren pogled na more.

Stan raspolaže s open space dnevnim dijelom o...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Općina Lovran
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Four nekretnine d.o.o.

Lucijan Uravić