SUPA24
Living room
Living room
Living room
472 316 €
(5 248 € / m²)
Sale
3
2+
90 m²
Grad Vodice

bedroom3
flat90 m²
bathrooms2+
liftYes
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

VODICE, SRIMA – 50 m od mora, 2 spavaće sobe i velika lođa s pogledom

Pogled na more i velika lođa često su kombinacija koja kod nekretnina uz obalu ...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Grad Vodice
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego