SUPA24
Living room
Living room
Living room
323 086 €
(5 211 € / m²)
Sale
2
1
62 m²
Grad Vodice

bedroom2
flat62 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

VODICE, SRIMA – 50 m od mora, pogled na more, vrt 100 m²

Kod stanova manje kvadrature najveći kompromis najčešće bude nedostatak vanjskog prostora. U...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Grad Vodice
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego