SUPA24
Living room
Living room
Living room
279 500 €
(3 494 € / m²)
Sale
3
1
80 m²
Grad Umag

bedroom3
flat80 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ISTRA, UMAG - Stan 2SS+DB, 200m od mora

Umag je šarmantan istarski gradić smješten na samom zapadu Hrvatske, poznat po svojoj bogatoj povijesti, uređ...

Other
Age of the offer: 57days
Updated: 37days

Localities

Grad Umag
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Dragana Matijević