SUPA24
Living room
Living room
Living room
230 000 €
(3 538 € / m²)
Sale
3
1
65 m²
Grad Trogir

bedroom3
flat65 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

U Trogiru na mirnoj lokaciji sa odličnim pristupom kako brzoj cesti tako i novom čiovskom mostu i svega 400 m od mora na prodaju stan na prvom katu no...

Other
Age of the offer: 56days
Updated: 56days

Localities

Grad Trogir
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Real nekretnine

Josip Žarković