SUPA24
Living room
Living room
Living room
147 000 €
(2 579 € / m²)
Sale
2
1
57 m²
Lišice, Grad Senj

bedroom2
flat57 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

U prodaji je stan površine 57 m², smješten na trećem katu stambene zgrade u mirnom dijelu Senja. Ova nekretnina savršena je za one koji traže dom uz m...

Other
Age of the offer: 171days
Updated: 171days

Localities

Lišice, Grad Senj
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Relax nekretnine d.o.o

Filip Blažević, prof.