SUPA24
Living room
Living room
Living room
265 000 €
(4 141 € / m²)
Sale
2
1
64 m²
Grad Rijeka

bedroom2
flat64 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

RIJEKA, CENTAR – Luksuzno renoviran stan s dva balkona, 1 min od Korza

U samom srcu grada, svega minutu hoda od Korza, prodaje se vrhunski uređen i ...

Other
Age of the offer: 11days
Updated: 8days

Localities

Grad Rijeka
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Stevan Savić