SUPA24
240 000 €
(3 243 € / m²)
Sale
3
2+
74 m²
Epulonova, Grad Pula

bedroom3
flat74 m²
bathrooms2+
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodaje se stan u starogradskoj jezgri na 3. katu zgrade. Sastoji se od tri sobe, kuhinje, hodnika i Wc -a. U potpunosti je renoviran. Zgrada ima upor...

Other
Age of the offer: 448days
Updated: 448days

Localities

Epulonova, Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Rebecca d.o.o.

Adriana Tošić