SUPA24
Other
Other
Other
339 900 €
(3 399 € / m²)
Sale
2
1
100 m²
Valkarin, Grad Poreč

bedroom2
flat100 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

 
Istra, Poreč okolica - Prodaja ekskluzivnog stana u novogradnji
U najpoželjnijem gradu za život i turizam Poreču, prodaje se stan u novogradnji, uda...

Electric
Age of the offer: 481days
Updated: 413days

Localities

Valkarin, Grad Poreč
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Elite nekretnine Rijeka

Sandra