SUPA24
Living room
Living room
Living room
350 000 €
(5 833 € / m²)
Sale
1
1
60 m²
Grad Opatija

bedroom1
flat60 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Opatija – Rijetka prilika za kupnju dvaju apartmana u povijesnoj vili uz more
Povijesni karakter, pogled na more i rijetka investicijska prilika u src...

Other
Age of the offer: 4days
Updated: 4days

Localities

Grad Opatija
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jirka Nerad