SUPA24
Living room
Living room
Living room
259 000 €
(6 023 € / m²)
Sale
2
1
43 m²
Grad Krk

bedroom2
flat43 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Na prodaju je uređen i potpuno opremljen apartman smješten u prizemlju kvalitetne apartmanske zgrade u gradu Krku, na jednoj od poželjnijih i mirnijih...

Other
Age of the offer: 51days
Updated: 51days

Localities

Grad Krk
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Terra Aurea d.o.o.

Ljiljana Jelušić