SUPA24
Living room
Living room
Living room
159 000 €
(4 543 € / m²)
Sale
2
1
35 m²
Grad Crikvenica

bedroom2
flat35 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodaje se adaptiran stan u Crikvenici, smješten na odličnoj lokaciji svega 500 metara pješice od mora i plaže te 1 kilometar od centra grada. Stan s...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

Grad Crikvenica
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović