SUPA24
Living room
Living room
Living room
203 000 €
(3 222 € / m²)
Sale
2
1
63 m²
Grad Crikvenica

bedroom2
flat63 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Prodaje se jednosoban stan u Crikvenici smješten na prvom katu novoadaptirane stambene zgrade. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog bora...

Other
Age of the offer: 95days
Updated: 18days

Localities

Grad Crikvenica
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Euro Immobilen d. o. o.

Lili Prpić