SUPA24
Living room
Living room
Living room
223 773 €
(2 111 € / m²)
Sale
Atypical
2+
106 m²
Quail Ridge Road

bedroomatypical
flat106 m²
bathrooms2+

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Quail Ridge Road
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

RE/MAX Professionals