SUPA24
Living room
Living room
Living room
299 000 €
(2 821 € / m²)
Sale
Atypical
1
106 m²
68-ма, Варна

bedroomatypical
flat106 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Sofia In /www.sofiain.com/ представя на Вашето внимание: ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС ПЛОЩ: Просторен апартамент с обща площ от 106 кв.м,...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

68-ма, Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

СОФИЯ ИН