SUPA24
Living room
Living room
Living room
68 500 €
(1 957 € / m²)
Sale
1
1
35 m²
Варна

bedroom1
flat35 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ЕКСКЛУЗИВНО! НАПРЕДНАЛ СТРОЕЖ ПРЕД АКТ 14! ЕДНОСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ СГРАДА ЛИБРА. ЕРА Варна Тренд предлага за продажба едностаен апартаме...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЕРА ВАРНА ТРЕНД