SUPA24
Living room
Living room
Living room
134 990 €
(2 872 € / m²)
Sale
Atypical
1
47 m²
Хан Севар, Варна

bedroomatypical
flat47 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ОБЗАВЕДЕН - СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ - ЮГОЗАПАД - РЕАЛНА КВАДРАТУРА - САНИРАН - Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85746 Имотът Представлява...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Хан Севар, Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

НОВ ДОМ 1