SUPA24
Living room
Living room
Living room
160 000 €
(2 623 € / m²)
Sale
Atypical
1
61 m²
68-ма, Варна

bedroomatypical
flat61 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Едностаен напълно обзаведен апартамент с възможност за преграждане. Имотът е южен, разположен на втори жилищен етаж в сграда с асансьор. Апартаментът ...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

68-ма, Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС