SUPA24
Living room
Living room
Living room
106 000 €
(1 293 € / m²)
Sale
Atypical
1
82 m²
Варна

bedroomatypical
flat82 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме Ви стилен тристаен апартамент в нова луксозна сграда, отличаваща се с модерна архитектура, висок клас строителство и прецизно изпълнение д...

Other
Age of the offer: 6days
Updated: 6days

Localities

Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

НОВ ДОМ 1