SUPA24
Living room
Living room
Living room
82 000 €
(1 302 € / m²)
Sale
Atypical
1
63 m²
Варна

bedroomatypical
flat63 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Предлагаме Ви изискан двустаен апартамент, разположен в модерна сграда с луксозно изпълнение и внимание към всеки детайл. Консултант Недвижими Имоти: ...

Other
Age of the offer: 14days
Updated: 14days

Localities

Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

НОВ ДОМ 1