SUPA24
Living room
Living room
Living room
79 415 €
(1 654 € / m²)
Sale
1
1
48 m²
Созопол

bedroom1
flat48 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба едностаен апартамент с гледка към морето, част от затворен комплекс на 50 метра от плаж Кава...

Other
Age of the offer: 83days
Updated: 62days

Localities

Созопол
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

СУПРИММО - БУРГАС