SUPA24
Living room
Living room
Living room
345 000 €
(2 695 € / m²)
Sale
Atypical
1
128 m²
София

bedroomatypical
flat128 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Продава се тристаен апартамент в кв. Полигона, югоизточен, светъл, с две самостоятелни спални, голямо входно антре, просторна всекидневна с кухненски ...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ