SUPA24
Living room
Living room
Living room
275 000 €
(2 546 € / m²)
Sale
Atypical
1
108 m²
Бързарица, София

bedroomatypical
flat108 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

АДРЕС недвижими имоти предлага: Тристаен апартамент със застроена площ от 91,28 кв.м. Разпределение: входно антре, баня с тоалетна, мокро помещени...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Бързарица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ