SUPA24
Living room
Living room
Living room
265 000 €
(2 454 € / m²)
Sale
Atypical
1
108 m²
София

bedroomatypical
flat108 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме Ви уютен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в Младост 4 в поддържана тухлена сграда с контролиран достъп. Имотът с...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ