SUPA24
Living room
Living room
Living room
138 000 €
(3 067 € / m²)
Sale
1
1
45 m²
София

bedroom1
flat45 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция Явлена предлага напълно нов едностаен апартамент в един от най-предпочитаните квартали на София Студентски град. На 5 минути пешеходно разст...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС