SUPA24
301 501 €
(2 741 € / m²)
Sale
Atypical
1
110 m²
София

bedroomatypical
flat110 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 110.44 m? / Застроена площ - 92.35 m?. Изложение: запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за закуп...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ИМОТЕКА