SUPA24
Living room
Living room
Living room
320 000 €
(2 254 € / m²)
Sale
Atypical
1
142 m²
София

bedroomatypical
flat142 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Сграда с Акт 16 и на крачки от метростанция! Предлагаме Ви просторен тристаен апартамент в нова, модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021