SUPA24
Living room
Living room
Living room
160 000 €
(2 667 € / m²)
Sale
Atypical
1
60 m²
Никола Станчев, София

bedroomatypical
flat60 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

➡️ НОВА ОФЕРТА ➡️ С АКТ 16! КОТА +4,60 НАД МАГАЗИН! ➡️ На Вашето внимание представяме апартамент в Малинова долина. Намира се в близост до спирки на ...

Other
Age of the offer: 4days
Updated: 4days

Localities

Никола Станчев, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЕЙ ВИ ПАРТНЪРС