SUPA24
200 000 €
(2 564 € / m²)
Sale
Atypical
1
78 m²
Бързарица, София

bedroomatypical
flat78 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Акт 16! Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двуст...

Other
Age of the offer: 13days
Updated: 13days

Localities

Бързарица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС ЕООД