SUPA24
Living room
Living room
Living room
350 000 €
(2 303 € / m²)
Sale
Atypical
1
152 m²
София

bedroomatypical
flat152 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

🏡 Агенция Имотен център продава тристаен мезонет в кв. Надежда 1. 📐 Чиста площ: 132 кв.м. 🌿 Бонус: самостоятелен достъп до впечатляваща покривна те...

Other
Age of the offer: 8days
Updated: 8days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021