SUPA24
Living room
Living room
Living room
235 060 €
(2 305 € / m²)
Sale
Atypical
1
102 m²
Бързарица, София

bedroomatypical
flat102 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ARCO REAL ESTATE предлага на Вашето внимание тристаен апартамент на 3 мин.от Метростанция Овча Купел до всякакъв транспорт-трамвай, автобус и метро. А...

Other
Age of the offer: 14days
Updated: 14days

Localities

Бързарица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ