SUPA24
Living room
Living room
Living room
579 000 €
(3 619 € / m²)
Sale
Atypical
1
160 m²
Бистрица, София

bedroomatypical
flat160 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Наземен гараж с паркиране на втора кола пред него на отделна цена!Представяме Ви за продажба многостаен апартамент на втори етаж, със ЗП по нот. акт (...

Other
Age of the offer: 16days
Updated: 16days

Localities

Бистрица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

САНДЕР КОРЕКТ РА